Listopad

——————————————–
Piątek  01.11.2024 WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
07.00 Za dusze Śp. ++ z rodzin: Kuropatwów, Okońskich, Juszczyków, Baranów i Zawiślaków oraz za dusze Śp. poległych na wojnie, aby Bóg przyjął ich do Swej chwały
09.00 Za ++ Genowefę Wróblewską, Halinę i Henryka Chyła, Krzysztofa Stacewicz oraz Norberta
10.30 Za ++ z rodzin Mazur, Koteluk, Serafin, Ryfiak, ++ księży, Eugeniusza, Antoniego, Rudolfa, o radość życia wiecznego
Sobota  02.11.2024
08.00 Msza Święta w intencji Róż Różańcowych
17.30 Nabożeństwo do NMP
 18.00 Rezerwacja
Niedziela  03.11.2024
07.00 wolne
09.00 Za ++ Sławomira, Józefę oraz Maksymiliana Kowalczyk
10.30 Rezerwacja
Poniedziałek 04.11.2024
18.00 wolne
Wtorek 05.11.2024
07.00 wolne
Środa 06.11.2024
18.00 wolne
Czwartek 07.11.2024
18.00 wolne
Piątek 08.11.2024
18.00
  • Za ++ Teresę i Mieczysława Sobolak
  • Za ++ rodziców Teresę i Alfonsa Fiedorczyk w kolejne rocznice śmierci, za + Bożenę Matula w kolejną rocznicę śmierci oraz za wszystkich ++ z rodziny
Sobota 09.11.2024
17.30 Nabożeństwo do NMP
18.00 Za ++ Marię, Ludwika, Władysława Mączka, za ++ Henryka i Stanisława Bartków oraz za ++ dziadków z obu stron, w kolejne rocznice śmierci
Niedziela 10.11.2024
07.00 Za + Karola Wielgosz w 32 rocznicę śmierci
09.00 Za + Krzysztofa Stacewicz w 26 rocznicę śmierci
 10.30 Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej oraz Dary Ducha Świętego, w intencji babci i mamy Haliny Niewiadomskiej z okazji 92 rocznicy urodzin
Poniedziałek 11.11.2024
18.00 Za + syna Adriana Bender w 18 rocznicę śmierci oraz za siostrzeńców Piotra i Romualda
Wtorek 12.11.2024
07.00 wolne
Środa 13.11.2024
18.00 wolne
Czwartek 14.11.2024
18.00 wolne
Piątek 15.11.2024
18.00 wolne
Sobota 16.11.2024
17.30 Nabożeństwo do NMP
18.00 Za + żonę Iwoną Cebula oraz za + córkę Annę
Niedziela 17.11.2024
07.00 Rezerwacja
09.00 Za ++ rodziców Marię i Alberta Jarosza, + brata Marcina, + siostrę Marię, ++ dziadków z obu stron, + ciotkę Małgorzatę, + wujka Maxa, za + bratową Elżbietę oraz za ++ szwagrów Jerzego i Henryka
10.30 wolne
Poniedziałek 18.11.2024
18.00 wolne
Wtorek 19.11.2024
07.00 wolne
Środa 20.11.2024
18.00 wolne
Czwartek 21.11.2024
18.00 Za ++ rodziców Irenę i Józefa Bąk, za + Jana Smolarczyka oraz za ++ z rodziny
Piątek 22.11.2024
18.00 wolne
Sobota 23.11.2024
17.30 Nabożeństwo do NMP
18.00 1. Za + męża Władysława Kiemona oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za + Jana Krzaczek w 5 rocznicę śmierci oraz za ++ z obu stron
Niedziela 24.11.2024
07.00 wolne
09.00 Za ++ męża Edmunda Byczuk w 32 rocznicę śmierci oraz za ++ w rodzinach: Byczuków, Wolanów, Rączków, Bednarczyków, Dziubanów i Zielińskich
10.30 Za + tatę Jana Lizoń w 33 rocznicę śmierci, + brata Zygmunta Szul w 8 rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny
Poniedziałek 25.11.2024
18.00 wolne
Wtorek 26.11.2024
07.00 Za + Józefa Piwowara w 7 rocznicę śmierci
Środa 27.11.2024
18.00 wolne
Czwartek 28.11.2024
18.00 wolne
Piątek 29.11.2024
18.00 wolne
Sobota 30.11.2024
17.30 Nabożeństwo do NMP
18.00 wolne