Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dziś przypada UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO oraz UROCZYTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ w naszej parafii. W przyszłą niedzielę, przypada UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY oraz ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ.
  2. Kolekta dzisiejsza oraz w przyszłą niedzielę, przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Ubiegłotygodniowa kolekta specjalna, na remont elewacji naszego kościoła, wyniosła 4250 PLN — serdeczne Bóg Zapłać.
  3. Do nabycia nasza Gazetka Parafialna.
  4. Dzieci I Komunijne, zapraszamy do uczestniczenia we Mszach Świętych, podczas tzw. Białego Tygodnia, od poniedziałku do piątku, o godz. 18:00.
  5. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe: od poniedziałku do soboty, o godz. 17:30 oraz w niedziele, o godz. 15:00.
  6. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy Okres Wielkanocny. Od poniedziałku rozpoczyna się druga część okresu zwykłego.
  7. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek, Święto NMP Matki Kościoła; we wtorek, wspomnienie Św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika; w czwartek, Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w piątek, wspomnienie NMP, Wspomożycielki Wiernych oraz w niedzielę, Dzień Matki.
  8. W czwartek, o godz. 18:00, Msza Święta Szkolna. Na Mszę Świętą Szkolną, zapraszamy również Dzieci, które w najbliższą niedzielę, przeżywać będą Rocznicę I Komunii Świętej. Po Mszy Świętej odbędzie się próba przed Uroczystością. Natomiast okazja do Spowiedzi Świętej dla Dzieci oraz ich Rodziców, w sobotę, od godz. 16:30.
  9. Wolna intencja Mszy Świętej, w niedzielę, 26 maja, o godz. 07:00.