Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dzisiaj przypada I NIEDZIELA ADWENTU.
 2. Kolekta dzisiejsza, przeznaczona jest na Kurię i WSD w Opolu. W przyszłą niedzielę, kolekta specjalna, na remonty naszego kościoła oraz zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie — serdeczne Bóg Zapłać.
 3. Do nabycia nasza Gazetka Parafialna.
 4. Dziś, o godz. 15:00, zapraszamy na Nabożeństwo Adwentowe, z poświęceniem wieńców adwentowych oraz świec i opłatków na stół wigilijny.
 5. Zapraszamy wszystkich, a w szczególności Dzieci, na Roraty, od poniedziałku do piątku, o godz. 18:00 oraz w soboty, o godz. 08:00.
 6. W grudniu, Msze Święte we wtorki, będą sprawowane o godz. 18:00.
 7. W tym tygodniu, przypada: w poniedziałek, wspomnienie Św. Barbary; w środę, wspomnienie Św. Mikołaja; w czwartek, wspomnienie Św. Ambrożego, biskupa i Doktora Kościoła, jest to również I czwartek miesiąca oraz w piątek, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
 8. W czwartek, o godz. 19:00, w kościele, odbędzie się Spotkanie Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, ze wszystkich grup, czyli z kl. VI, VII oraz VIII Szkoły Podstawowej.
 9. W przyszłą niedzielę, o godz. 15:00, zapraszamy na Nabożeństwo Adwentowe.
 10. W zakrystii są do nabycia kalendarze na rok 2024, ze zdjęciami naszego kościoła. Kalendarze to forma cegiełki na remont elewacji naszego kościoła, (cena minimalna 1 kalendarza czyli 1 cegiełki, to 20 zł) – serdeczne Bóg Zapłać.
 11. Bożemu Miłosierdziu, polecamy w tym tygodniu, zmarłego Leszka Wilińskiego.