Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dzisiejsza IV NIEDZIELA ZWYKŁA.
 2. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę, kolekta na Kurię i WSD w Opolu — serdeczne Bóg Zapłać.
 3. Do nabycia nasza Gazetka Parafialna.
 4. W tym tygodniu przypada: we wtorek, wspomnienie Św. Jana Bosko, prezbitera; w czwartek, Święto Ofiarowania Pańskiego oraz w piątek, wspomnienie Św. Błażeja.
 5. W tym tygodniu przypada również I czwartek, piątek oraz sobota miesiąca.
 6. ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO, tradycyjnie określane Świętem Matki Bożej Gromnicznej, to również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Zapraszamy na Msze Święte, z błogosławieństwem świec, o godz. 09:00 oraz 18:00. W tym dniu, również zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe.
 7. Również w czwartek, o godz. 19:00, w kościele, odbędzie się Spotkanie Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, z kl. VIII Szkoły Podstawowej.
 8. W piątek, po Mszy Świętej wieczornej, zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu oraz czuwanie poświęcone Bożemu Miłosierdziu. Intencje modlitewne można składać przy ołtarzu Św. Jana Pawła II.
 9. W sobotę, o godz. 08:00, Msza Święta w intencji Róż Różańcowych. Od godz. 09:00, Odwiedziny Chorych.
 10. Szkoła Diecezjalna w Nysie, zaprasza na koncert Świąteczno – Noworoczny, w wykonaniu uczniów. Koncert odbędzie się we wtorek, o godz. 18:00, w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy do udziału.
 11. Nyska Bazylika zaprasza na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie 24.06 – 01.07. Koszt 3850 zł + 200 USD. Szczegóły na plakatach oraz na stronie internetowej nyskiej Bazyliki.
 12. Wolne intencje Mszy Świętej w piątek, o godz. 18:00 oraz w niedzielę, 5 lutego, o godz. 07:00.
 13. Bożemu Miłosierdziu, polecamy w tym tygodniu, zmarłego Sylwestra Skowron oraz Krystynę Błaszczyk.